Ю. Р. БРЖЕЧКО вручає матеріальну благодійну допомогу мамі воїна АТО.

Під такою назвою у Здолбунівському районному центрі творчості дітей та юнацтва відбувся благодійно-патріотичний захід, організований літературною студією «Зорецвіт». Основу його програми склали концертні номери - сценічні мініатюри, декламування віршів та виконання пісень під супровід гітари. Близько 30 вихованців студії змогли скласти своєрідний іспит перед батьками, рідними, друзями.
На сцені з’являлись з патріотичними вір­шами Марія Солтис, Анна Баранець, з тематичними сценками - Наталія Кухарчук і Юлія Савчук, з артистичними діалогами - ведучі Тетяна Гаврилюк та Анастасія Войтко. Пісні виконали Тетяна Теребійчук, Марія Солтис, Ірина Самолюк, Юлія Лєвіна, Софія Сердюк, Аліна Гаврилюк, Володимир Герус, Юлія Мікулік, Анна Орєхова, Юлія Кравчук та Тетяна Шапіренко.
Особливого значення набула на заході інсценізація п’єси-казочки Юрія Бржечка «Повернення Кавунця». Образи її втілили у життя літстудійки наймолодшої групи Маргарита Сливчук, Ліза Артюхова, Анастасія Цуканова та Ангеліна Шандалюк. Актуальний заклик “Єдина родина - одна Україна!” у цій п’єсі звучить ось уже протягом 10 років, а цьогоріч вона ще й стала візитною карткою волонтерського руху її автора.


Вперше ця книжечка для дітей вийшла друком у часи Помаранчевої революції 2004 р. Той її наклад давно розійшовся. Нове ж, ювілейне, видання автор вирішив реалізувати у початкових класах шкіл з благодійною місією: «Допоможи воїнам-землякам».
За словами керівника “Зорецвіту”, у всіх школах, куди він завітав, його приємно вразила патріотична атмосфера. Крім того, він дізнався, що кожен з навчальних закладів надав воїнам АТО неабияку матеріальну допомогу. Там організовували ярмарки, збирали солодощі, закуповували ліки і надсилали воякам аптечки.
Частину від чималої суми, яку вдалося зібрати Ю. Бржечку від реалізації своєї книжечки, було використано на проведення нагородження премією «Патріотична Муза». Її отримала переможниця конкурсу Марія Солтис, батько якої зараз відстоює нашу незалежність на Сході держави.
Та кульмінаційним моментом патріотичного заходу “За наше майбутнє! “стало все ж надання благодійної адресної допомоги воїнам-землякам.
На початку осені у нашому закладі відбулася організована директором РЦТДЮ Ларисою Бондарчук зустріч з трьома воїнами-земляками - Олегом Гетманчуком, Олександром Глимбоцьким та Сергієм Нечипоруком. Для багатьох вихованців центру подія ця стала незабутньою. Тож адресну допомогу вирішили надати мамі одного з воїнів - Г. О. Марчук. Разом з кош­тами їй вручили примірники книжечки «Повернення Кавунця», творчо модернізовані вихованцями студії. До тексту видання додані малюнки та вітальні написи багатьох студійців з різноманітними побажаннями для наших героїв. Саме у такому вигляді дійдуть до бійців оновлені книжечки, щоб надихнути їх на боротьбу.
Творчий захід «За наше майбутнє!» завершився піснею «Надія є», в якій відобразилось палке сподівання на успішне звільнення Надії Савченко та всієї окупованої частини України.
Прес-центр літстудії «Зорецвіт»
Здолбунівського РЦТДЮ.

Comments are now closed for this entry