Жителі села Дермань 12 грудня ц. р. завітали на благодійний концерт «Живу тобою, Україно!» на підтримку воїнів АТО, який відбувся у актовій залі Дерманського НВК «загальноосвітня школа І ст.-гімназія». Організувала захід Тамара Леонтіївна Нечипорук, заступник директора з виховної роботи.


Перлинами смутку і радості сповнювалися серця присутніх, коли зі сцени звучали пісні і поезії у виконанні старшокласників, учителів, техпрацівників закладу. І адресовані вони були в першу чергу юнакам та чоловікам с. Дермань, які перебувають на передовій, захищаючи від терористів, російських бойовиків свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На сьогоднішній день їх дванадцять, справжніх патріотів рідної землі. Це Іван Андрійович Бухальський, Максим Анатолійович Рожко, Олег Васильович Кир’янчук, Олександр Миколайович Радченко, Андрій Володимирович Парфенюк, Олександр Васильович Лис, Павло Олександрович Новосад, Іван Васильович Смолін, Сергій Васильович Пузей, Леонід Васильович Лучин, Іван Федорович Семенюк, Петро Васильович Костюк. Усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та тепло небайдужих людей. Тому і запросили на концерт їх рідних, знайомих, близьких, щоб поділитися з ними часточкою справжньої любові, Любові, яка зцілює душі, очищає, додає сили, піднімає віру в себе.
Особливі слова вдячності було адресовано матерям бійців АТО за те, що вони виховали синів-патріотів. До глибини душі вразив усіх присутніх у залі перегляд відеоролика «Поверніться живими!» про безтурботні, такі щасливі і радісні роки дитинства і юності у стінах рідної Дерманської гімназії усіх тих, хто є учасниками АТО сьогодні.
Голова Здолбунівської РДА Олександр Бухало, який був присутній на благодійному концерті, виступив із закликом всім серцем любити рідну Україну, бути гідними ймення «українець».
«Живу тобою, Україно!» – слова, які звучали зі сцени неодноразово, стали головним лейтмотивом благодійного концерту. А зібрані під час нього кошти передано юнакам та чоловікам з с. Дермань, які є учасниками АТО.
Галина Ужвін,
заступник директора
з навчально-виховної роботи Дерманського НВК «загальноосвітня школа І ст.-гімназія».

Comments are now closed for this entry