Надійним прихистком у житті кожної людини є її родина, сім’я. Заради них, заради любові до Батьківщини сьогодні наші сини й чоловіки йдуть захищати Україну, аби ворог не дістався рідної домівки. І щоб майбутні покоління маленьких українців не вчилися патріотизму на барикадах революцій, а з молоком матері отримали його з дитинства, ми повинні передати їм наші давні життєві традиції, що з діда-прадіда бережуть в українських родинах.


Саме пропагування ідей міцної благополучної української сім’ї і було метою проведення свята «Моя родина», яке прой-шло 10 грудня у Мізоцькому НВК. Діти 6-Б класу приготували чимало сердечних віршів своїм найріднішим людям на землі: мамі і тату, бабусі та дідусю. Звичайно, родинне свято не
обійшлося без української пісні, програма заходу була щедро пересипана дотепними жартами, гуморесками про родину. Українське народне вбрання дітей, щира пісня, родинний коровай на вишитому рушнику створили справжню сімейну атмосферу в актовій залі нашого закладу. До кінця заходу ми всі почувалися дружною великою родиною.
Директор ліцею Р. А. Овсійчук щиро подякувала дітям та організаторам родинного свята за теплі слова, що не лишили байдужим жодне материнське серце. Вона з впевненістю сказала, що наша Україна матиме щасливе майбутнє, коли у нас зростає таке надійне юне покоління.
Тетяна Ковальчук,
класний керівник 6-Б класу Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry