Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за 9 місяців 2014 року йшлося на останньому засіданні колегії райдержадміністрації, яке очолив голова райдержадміністрації Олександр Бухало. Доповідаючи з цього питання, перший заступник голови РДА В. Р. Щавінський зокрема зазначив, що за вказаний період обсяг реалізації промислової продукції підприємствами району збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 16,7 %. Валове виробництво сільськогосподарської продукції усіма категоріями господарств району зросло на 7,4 %, у агропромисловий сектор залучено 6,4 млн. грн. інвестиційних кош­тів.


Будівельними підприємствами виконано робіт на суму 7,3 млн. грн., що склало 140 % до відповідного періоду минулого року, на 10,2 % збільшено обсяг автомобільних вантажних перевезень, на 3,3 % зріс обсяг роздрібного товарообороту. Проведено поточний ремонт дорожнього покриття на суму 1159,4 тис. грн. та капітальний ремонт дорожнього покриття на суму 1581,9 тис. грн.
Забезпечено виконання планових надходжень до зведеного бюджету району на 108,1 %, в т. ч. до державного - на 105,2 %, до місцевого - на 109,2 %. Завдання з надходжень до Пенсійного фонду України виконано на 103,1 %.
Разом з тим, допущено спад виробництва плівки поліетиленової на 4,3 %. Сільгосппідприємствами скорочено виробництво м’яса, яєць, поголів’я свиней та ВРХ. Залишається значною заборгованість населення з оплати за надані житлово-комунальні послуги. Завдання з виконання власних надходжень місцевого бюджету виконано на 95,8 %.
З цього питання прийнято розпорядження голови райдержадміністрації, згідно з яким рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій району вжити заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів виробництва, забезпечення виконання планових завдань.
З другого питання порядку денного засідання колегії “Про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Дерманської Першої сільської ради” виступили керівник апарату райдержадміністрації Жанна Батрона та Дерманський Перший сільський голова Любов Андрощук. Згідно з прийнятим дорученням голови райдержадміністрації виконкому сільської ради вказано на необхідність здійснити комплексні тренування з метою підготовки населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечити облік дітей та підлітків шкільного віку, контроль за охороною пам’яток історії та культури, контроль за дотриманням режиму роботи закладів торгівлі, забезпечити належне виконання делегованих повноважень з питань опіки та піклування.
Про виконання бюджету району за 9 місяців 2014 року на колегії доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук. За його словами, до зведеного бюджету району за січень-вересень 2014 року надійшло 33425,6 тис. грн. власних та закріплених доходів, що становить 95,8 % до затверджених призначень. З початку року недоотримано 1456,4 тис. грн., порівняно з відповідним періодом торік надходження склали 101,8 %, ріст - 598,4 тис. грн.
Виконали завдання з надходження власних доходів 7 місцевих бюджетів району з 23. До районного кошторису надійшло 18956,5 тис. грн. власних доходів, що становить 99,1 % до затвердженого плану. Із загального фонду бюджету району проведено видатків на суму 162240,2 тис. грн.
З метою забезпечення виконання місцевих бюджетів, виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії головним розпорядникам коштів рекомендовано проводити видатки у межах затверджених бюджетних призначень, споживання енергоносіїв - у межах затверджених лімітів, посилити дієвість внутрішнього фінансового контролю з метою недопущення нецільового та неефективного використання бюджетних коштів, здійснювати бюджетні зобов’язання лише в межах затверджених асигнувань. Головам сільських, селищної та міської ради вказано на необхідність приймати бюджетні призначення за доходами, виходячи з наявної дохідної бази, не допускати необгрунтованого їх завищення, вжити заходів щодо збільшення надходжень земельного податку та орендної плати за землю.
Про роботу сектора “Центр з надання адмінпослуг” за 9 місяців ц. р. на колегії доповіла його завідувачка Світлана Муляр, а про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету міністрів України, голів обласної та районної держадміністрації, - завідувач сектора контролю апарату РДА Лариса Стрельчук.
Людмила Іванова.

Comments are now closed for this entry