Серед мальовничого парку, де погойдують своїми вітами, торкаючись піднебесся, могутні дерева-велетні, де красується серед квітучих клумб дитячий майданчик, пролягла стежина - алея, яка в’ється прямісінько до дошкільного навчального закладу «Сонечко». Щоранку дріботять своїми невтомними ніжками по цій стежинці малята, а мудрий Кобзар дарує їм свій лагідний погляд з величного постаменту.


В якій же прекрасній місцині розташований наш дитячий садок! Під час прогулянок дітвора може почастувати горішками рудих пишнохвостих білочок, спостерігати за птахами, знайомлячись з живою природою.
Поскрипують старі клени і тішаться, що кожен день тут чути радісні голоси і сміх дітвори, а з кожним роком наш дитсадок стає кращим, привабливішим.
Завдяки щоденній копіткій праці всього колективу у ДНЗ тепло, затишно, багато квітів, іграшок. На належному рівні здійснюється навчально-виховний процес. Пліч-о-пліч з досвідченими педагогами працюють молоді вихователі.
Кількість вихованців у «Сонечку» збільшується. Садочок відвідують дошкільнята не лише з Глинської сільської ради, а й з сіл П’ятигори та Орестів Богдашівської сілької ради, є дитина з До­нець­кої області. Саме тому виникла потреба у відкритті ще однієї групи.
Колектив ДНЗ «Сонечко», голова Глинської сільської ради П. Л. Ольховець доклали чимало зусиль для того, щоб ввести в дію третю групу садочка. Тож цьогоріч 1 вересня у ДНЗ відбулося справжнє свято, якого дуже чекали і малі, і дорослі мешканці села. На святі були присутні голова Здолбунівської РДА О. П. Бухало, сільський голова П. Л. Ольховець, колектив садочка, вихованці та їх батьки. Під оплески очільник територіальної громади перерізав символічну стрічку, і 63 малят увійшли у свою по суті другу домівку.
Значну допомогу у підготовці закладу до роботи надав сільський голова. Було проведено реконструкцію опалювальної системи у новій групі та музичному залі, заміну сантехніки за кошти бюджету
розвитку. Також надали допомогу спонсори, які співпрацюють з Глинською
сільською радою. Так, Ю. О. Середюк - директор ФГ «П’ятигірське» виділив кошти на придбання лінолеуму, П. І. Кравчук - директор ПСППП «Здолбунівське» закупив м’який інвентар. Внесли свою лепту у підготовку садочка до роботи й батьки наших вихованців. Турбуючись про дітей, на славу потрудилися усі.
Віра ВИШНЕВСЬКА,
завідувач ДНЗ «Сонечко»
с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry