День залізничника на Здолбунівщині є одним з найбільш шанованих професійних свят. Адже чи не кожному нашому земляку цього дня знайдеться кого привітати: станція Здолбунів – великий та важливий для Львівської залізниці вузол. Тому й трудиться там багато краян.
Серед тих, хто присвятив професії залізничника десятки років свого життя, машиніст-інструктор локомотивних бригад Ярослав Йосипович Білінський (на фото). Народився він на Тернопільщині, а до Здолбунова потрапив під час виробничої практики. Згодом, одразу після служби в армії, прийшов працювати на залізницю. Трудовий шлях розпочав у 1982 році помічником машиніста, а всього через чотири роки уже працював машиністом. До своєї роботи Ярослав Білінський завжди ставиться відповідально,
розуміючи, що від його професійності та впевненості залежать і безперебійне функціонування загального залізничного «ланцюжка», і безпека людей.
- На залізниці легко не буває, - посміхається Ярослав Йосипович. – Але той, хто полюбив цю роботу, її уже ніколи не змінить на якусь іншу. Коли людина працює на залізниці з пов­ною віддачею, тоді вона відчуває, що це - саме її місце у житті.


Професійною стежкою, второваною нині шанованим у Здолбунові залізничником, пішов і його молодший брат, який працює на залізниці у Тернополі. Нині ж Ярослав Білінський, як і кожен з працівників “Укрзалізниці”, має надію на мир у державі, поліпшення соціального захисту та матеріального забезпечення його рідної галузі.
- Потрібна нова техніка, але, мабуть, наше покоління цього вже не дочекається, – зазначає він. – Можливо, вже наша молодь буде працювати на чомусь кращому... Проте на позитивні зміни ми дуже сподіваємося. А своїм колегам напередодні свята хочеться побажати насамперед здо­ров’я – воно нам дуже потрібне. А ще - талану у роботі та зеленої вулиці!
Марина СТЕПАНЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry