Так звана “дорожня” проблема знайома, певно, кожному. Та особливо вона актуальна для тих, хто мешкає у сільській місцевості, бо там, як правило, вже перший-ліпший дощ чи весняне танення снігів перетворює більшість доріг на багнюку з баюрами, якою ані пройти, ані проїхати. А сельчанам же треба дістатися і до магазину, і до медичної установи, і до пошти... І хочеться це зробити без труднощів, не борсаючись у бруді, а, як кажуть, по-людськи. Тож коли у якомусь селі з’являється хоча б невеликий відрізок гарно облаштованого шляху, це завжди приємна подія для його жителів.


У Дермані Другому нашого району не так давно хороших доріг, на радість людям, побільшало. Під білощебеневе покриття “сховались” аж три відрізки шляху по 400 метрів кожен - по вул. Миру, Тихій та Богдана Хмельницького.
Щоб ця добра справа стала реальністю, подбала сільська рада. Самі ж дорожні роботи виконали працівники ТзОВ Комунальних підприємств (директор Людмила Василівна Бабак) - бригада під керівниц­твом майстра благоустрою Олександра Леонідовича Собіщанського. За словами очільника Дерманської Другої територіальної громади Юрія Антоновича Товстого, на облаштування цього дорожнього покриття було використано кошти в сумі двісті вісімдесят сім тисяч гривень (субвенція з обласного бюджету).
А загалом упродовж останніх чотирьох років на території Дерманської Другої сільської ради привели у належний стан близько чотирьох кілометрів доріг, на що використали кошти в сумі вісімсот тисяч гривень. Тож можна з впевненістю сказати, що про поліпшення благоустрою там дбають постійно. І жителі села за це дуже вдячні.
Олена СНІЖНА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити