Автографи читачам від Юлії БОНДЮЧНОЇ.

Славна земля волинська своїми талановитими людьми, які продовжують багаті творчі традиції краю. До плеяди таких особистостей належить і Юлія Бондючна - поетеса, член Національної спілки письменників України.
Нещодавно з літераторкою мали зустріч учні 10-11 класів Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Пані Юлія розповіла школярам про початок свого творчого шляху, читала їм власні вірші, поділилася планами на майбутнє в царині літератури.
Учні А. Мельник, М. Вакуліна, О. Сидорчук, І. Дробина, В. Стригун, А. Удод із задоволенням декламували поезії Ю. Бондючної, які їм припали до душі.
Також літераторка презентувала свій новий твір, написаний у співпраці з Сергієм Синюком, - «Роман з присмаком печериць». Книгу з автографом авторки мали змогу придбати усі бажаючі, а пуб­лічна бібліотека отримала це видання від неї у подарунок.


Шкільний бібліотекар Т. Б. Хабун подякувала Юлії Бондючній за цікаву зустріч та закликала учнів приділяти читанню більше уваги: «Книги - ваші друзі. Любіть їх та бережіть. І пам’ятайте: нема сердець черствих, а чи камінних, коли душа до читання лежить».
Марія КРАВЧУК,
завідуюча ПШБ с. Здовбиця.
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити