«Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неод­мінно дасть добрі сходи». Ці слова Леонардо да Вінчі якнайкраще характеризують стиль роботи учителя української мови і літератури, заступника директора з навчальної роботи Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Алли Анатоліївни Парфенюк, є її педагогічним кредо.
Алла Анатоліївна - творчо обдарована особистість, її уроки вирізняються чіткістю мети, якістю планування, доступним викладом матеріалу. Енергійність, високі педагогічні здібності і вдумливе вирішення навчально-виховних завдань у процесі викладання рідної мови і української літератури - головні складові високої майстерності і професійних успіхів педагога.


А. А. Парфенюк - невтомна трудівниця, завжди привіт­на, у гарному настрої, з новими планами і сміливими, свіжими поглядами.
Ми, мабуть, розділимо думку колег, коли скажемо про цю жінку і як про знаючого завуча.
Якими б не були нові починання у колективі, спочатку вони сприймаються упереджено. Та Алла Анатоліївна вміє так «поставити» роботу, що кожен член педагогічного колективу через деякий час уже з цікавістю готує і тео­ретичні питання про інтерактивні технології чи компетентнісний підхід у навчанні школярів, і працює «з мікрофоном», і «плаває в акваріумі», «штурмує мозок» чи розв’язує проблеми «в парах і групах».
Добре слово підтримки, коректність, порада кожному, хто цього потребує, - стиль роботи Алли Анатоліївни. Про нашу колегу можна розповідати багато, послуговуючись лише найкращими словами та емоціями, адже в ній достатньо мудрості і доброти, щирості і співчутливості, сили і терпіння. Вона - справді Вчитель з великої літери.
Щоранку ця скромна тендітна жінка поспішає до школи, адже там її друга домівка, її учні, яким так багато хочеться розповісти, передати свої знання та вміння, навчити любити рідне слово.
А ще саме у школі Алла Анатоліївна зустріла свою долю - Миколу, який ось уже 25 років є її надійною опорою у житті. Тут працює вчителем історії та правознавства її син Андрій, а медсестрою - невісточка Ліля.
Сьогодні, у переддень Вашого ювілею, шановна Алло Анатоліївно, від усього серця вітаємо Вас і бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів і особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди й добробуту у Вашій оселі. Упевнені, посіяне Вами насіння знань, дає і ще надалі даватиме гарні сходи і щед­рий урожай.
Учителі-словесники
Здовбицької
загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступеня.

Comments are now closed for this entry