Ще минулого року не було сумніву у щасливому майбутньому наших дітей. Але зараз усе інакше. На Сході падають снаряди, гинуть мирні жителі, а у нас, завдяки відвазі відродженої армії, - мирне небо.
Низку заходів на підтримку військових, котрі беруть участь у антитерористичній операції, організували у Глинській ЗОШ І-ІІІ ст. Традиційне свято квітів відбулось під назвою «Україна - Єдина Країна». Учні 2-11 класів своїми композиціями з квітів засвідчили, що вони - нове покоління - у цей складний час живуть щирим патріотизмом, Україна була, є і буде єдиною країною.
У публічно-шкільній бібліотеці оформлено художньо-публіцистичну виставку «Вони воюють за Вкраїну». Провели у школі і конкурс малюнків «Ми молимось за Вас, захисники країни». У своїх роботах школярі з 5-8 класів відобразили мрії про мир в країні, про щасливе дитинство. Учні 9-11 класів приєдналися до акції «Голуб миру». Паперові голуби, прикріплені до жовто-блакитних кульок, піднялися в небо, уособлюючи надію, що найближчим часом настане мир.
Упевнена, що усі ці заходи, які відбулися з ініціативи дирекції та вчителів школи, сприятимуть патріотичному вихованню наших дітей, зміцнять віру в те, що у нас буде квітуча, незалежна, європейська держава.
Оксана ДАЦЮК,
завідуюча ПШБ с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry