Розпочався новий навчальний рік. Незважаючи на трагічні події на Сході країни, діти знову сіли за парти. Влітку вони відпочивали, читали “програмну” літературу і з радістю знайомилися з творчістю місцевих письменників та поетів. Щоб заохотити діток до читання їх творів, у П’ятигірській ЗОШ організували зустріч з Ю. І. Бондючною. Проведення заходу стало можливим завдяки творчій співпраці завідуючої місцевою бібліотекою Г. Ф. Зінчук з провідним методистом РОУНБ А. М. Литвинчук за сприяння завуча школи Н. М. Сайчук.
Юлія Іванівна Бондючна – член Національної спілки письменників України, збірочки її віршів «Не ходіть по душах» та «Спадок» полюбилися читачам. У цих виданнях вірші на різні теми, тож кожен може знайти там поезію до душі.


У ході зустрічі з школярами пані Юлія розповіла про свій життєвий та творчий шлях, прочитала нові твори. Учні теж декламували її вірші, ті, що найбільше їм до вподоби. Слухаючи свої твори у виконанні Марини Біленької, Андрія Паламарчука, Лесі Дякової та Тараса Мельника, Юлія Іванівна зазначила: «Якщо мої твори читають і вчать напам’ять, то вже для цього варто жити і творити».
Також літераторка презентувала свій новий доробок, написаний у співпраці з Сергієм Синюком, - «Роман із присмаком печериць» та дебютний прозовий твір своєї колеги Валентини Люліч «Печериці в законі», створений у жанрі кулінарного детективу.
Присутні мали можливість придбати ці книги, а бібліотека отримала їх у подарунок (з авторськими побажаннями миру і добра).
Кажуть, що краса врятує світ. Якщо поезія зробить цей світ добрішим, то і наша зустріч сприятиме цьому.
Галина ЗІНЧУК,
зав. ПШБ с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry