Директор ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ” Руслан Іванович Шевчук побував у Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту. Там відбулися установчі збори керівників навчальних закладів України з питання створення Об’єднання педагогів залізничного профілю Української Національної Секції в Європейській Асоціації педагогів (AEDE).
У засіданні взяли участь близько 30 представників з України, Німеччини, Молдови та Словаччини - керівники залізничних училищ, технікумів та ВНЗ. Приємно, що саме директор нашого училища став заступником голови Асоціації від професійно-технічних закладів.
Сьогодні Європейська Асоціація педагогів сприяє розуміню проблем ЄС серед педагогів у всіх європейських державах. Вона має мережу з понад 25000 вчителів, керівників, інспекторів і посадових осіб: від дошкільних навчальних закладів до університетського рівня. AEDE об’єднує педагогів, які хочуть працювати разом, щоб побудувати європейське суспільство майбутнього.
Тож ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ», як активний учасник Об’єднання педагогів залізничного профілю Української Національної Секції, ще на крок наблизився до Європи.

Comments are now closed for this entry