У рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Мізоцького і Дерманського НВК було проведено лекції і бесіди щодо протипожежної безпеки, профілактики хвороб, які передаються статевим шляхом, та туберкульозу, а також заходи, спрямовані на запобігання правопорушенням, торгівлі людьми, поширенню негативних тенденцій у дитячому середовищі. Крім того, школярі
переглянули мультфільми відповідної тематики, а також взяли участь у практичному занятті з надання першої медичної допомоги. У навчальні заклади було передано різноманітні інформаційні брошури і пам’ятки.


З дітьми працювали директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова, провідний спеціаліст цього ж центру Оксана Александрова, начальник відділу профілактичної роботи та розслідування пожеж ГУ ДСНС України у Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Роман Пелех, головний спеціаліст Рівненського обласного центру СССДМ Олена Нікольченко, лікар-дерматовенеролог Оксана Вознюк, голова Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Марія Бєлікова.
Усього учасниками вищеназваних заходів стали 240 учнів. Фахівці, що працювали у Мобільному консультаційному пункті, відвідали 3 сім’ї (проживають на території Дерманської Першої та Урвенської сільських рад), які опинилися у складних життєвих обставинах.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry