“Україна - країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю, країна довгої і героїчної за неї боротьби. Україна сьогодні – незалежна держава, частина Європи, велика територія з величним народом.
Важкі часи настали для нашої держави. Нас хочуть розділити, але ми, українці, - сильна нація, і Україна - єдина країна”, - цими словами розпочинали 1 вересня уроки в Будеразькій ЗОШ І-ІІІ ст.
У кожній класній кімнаті - карта України, вишитий рушник, державні символи, світлини, малюнки. У фойє школи - книжкова виставка «Україна – єдина країна».
Для учнів початкових класів перші уроки відбулися у формі усного журналу «Моя найкраща в світі сторона, чарівна, неповторна Україно», міні-проекту «Київ – столиця України», презентації «Моя Україно».


У старших класах перші заняття проходили під девізом «Ми тут. Ми є. Ми - всі. Ми - гурт. Єднаймося! Ми той є грунт подій майбутніх, вирішальних». Організували для них і диспут «Що для кожного з нас є Україна?», і історичний екскурс «Основні віхи становлення України».
Хвилиною мовчання пом’янули у школі героїв Небесної сотні і війни на Сході держави, наших земляків, які віддали життя за Україну.
Саме діти - майбутнє нашої держави. Їм знаннями та здобутками її збагачувати. Приємно, що вже нині живе у їх серцях і душах розуміння того, що Україна - єдина країна.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
зав. публічно-шкільною
бібліотекою с. Будераж.

Comments are now closed for this entry