Пишуть діти тим, хто несе службу в зоні АТО

Працівники лінійного відділу на станції Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці під час урочистостей з нагоди Дня знань звернулися до учнів місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, а також до дітей співробітників ЛВ з проханням зібрати малюнки, які вони передадуть своїм колегам, котрі несуть службу по забезпеченню громадського порядку в зоні АТО.
Школярі принесли багато малюнків, на яких відобразили свої мрії про мир і злагоду в нашій країні, а також повагу до захисників та віру в їх мужність.


Сини та доньки працівників міліції теж відгукнулися на ініціативу підтримати бійців морально. І їх роботи теж передають дитячі сподівання, що вже найближчим часом у нашій рідній країні настане мир та запанує злагода. На своїх малюнках хлопчики й дівчатка просять про примирення між державами. Серед авторів цих малюнків є й ті, хто з надією чекає вдома на свого брата чи батька. Тож юні художники зображували повернення героїв живими і неушкодженими.
Впевнені, дитячі послання зігріють душі тих, хто нині захищає Україну, адже їм так важливо знати, що їх підтримуть і дуже чекають удома.
ЛВ на ст. Здолбунів УМВС України
на Львівській залізниці.

Comments are now closed for this entry