Нині енергетики Рівненської області активно готуються до осінньо-зимового сезону, аби забезпечити надійне та безпечне енергопостачання споживачів.
Компанія «Рівнеобленерго» зі свого боку робить все необхідне для забезпечення області (району, міста, селища) якісною електроенергією, але поставленої мети неможливо досягнути тільки власними зусиллями, існують проблеми, вирішення яких потребує роботи власників та балансоутримувачів внутрішньобудинкових мереж.
У зв’язку із зростанням цін на газ та скороченням його поставок в оселях мешканців Рівненщини може похолодати. Це стане причиною масового використання електричних обігрівачів.
Енергопостачальна компанія «Рівнеобленерго» через ЗМІ та на звороті рахунків застерігає споживачів бути дуже обережними та дотримуватись правил безпеки при використанні електрообігрівальних приладів.
Одночасне використання потужних електроприладів, у тому числі обігрівачів, може спричинити аварійні відключення й інші пошкодження електричного обладнання. Також унаслідок надмірного споживання електроенергії може статись коротке замикання й загорітись електро­проводка.
Щоб спроба зігрітись за допомогою електроприладів не закінчилось холодом та темрявою, ПАТ «Рівнеобленерго» радить обмежити використання потужних електроприладів, особливо у години пік - з шостої до десятої години вечора та вранці.
ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до керівників ЖКП (ОСББ) із проханням перевірити стан своїх мереж, виконати необхідні ремонти та, в свою чергу, також доводити до споживачів методи безпечного споживання електроенергії та залучати населення до процесів енергоефективності.
Ми впевнені, що наша співпраця буде запорукою безпеки населення та надійного і безперебійного електропостачання.
З повагою начальник Здолбунівського району електричних мереж ПАТ «Рівнеобленерго»
О. В. Ващук.

Comments are now closed for this entry