Літо – щаслива пора канікул. Звичайно, кожна дитина хоче провести їх весело, цікаво, неповторно.
Аби урізноманітнити дозвілля школярів, викликати у них інтерес до пізнання нової корисної інформації і просто сприяти їх спілкуванню один з одним,
у Новомильській публічно-шкільній бібліотеці щороку влітку проходить творча акція “Літо з книгою”. Неодноразово наші заходи відбувалися на природі, оскільки літо подарувало нам погожі дні.
У ході акції діти брали активну участь у проведенні різних конкурсів, бесід, вікторин. Найцікавіше пройшли конкурси малюнків “Я лікарські рослини намалюю” та “Птахи – наші друзі”. (на фото - їх учасники).
До Дня Конституції України відбувся усний журнал “Я і моя Батьківщина”. Неабиякий інте­рес викликала у школярів і бесіда за круглим столом “Майстри народного мистецтва Рівненщини”. У ході заходу його учасники багато цікавого дізналися про народно-декоративне мистецтво, історію його формування, а також самі розповіли, що їм відомо про народних майстрів краю, зокрема й рідного села, адже Новомильськ славиться талановитими людьми.


Для молодших школярів організовувались казкові калейдоскопи, бібліотечні квести.
У рамках акції було також проведено аукціон приказок та прислів’їв “У світі птахів”, конкурс загадок “Птахи нашої планети”. Щоразу на дітей чекали невеликі подарунки: книжечки, солодкі ласощі. А своєрідним підсумком акції став родинний пікнік “Літо, до побачення і за все спасибі”.
Акція “Літо з книгою” допомагає дітям розвивати творчі здібності, сприяє їх згуртуванню. Конкурси та ігри, які популяризують дитячу книгу та заохочують до читання, водночас допомогли змістовному проведенню вільного часу.
Оксана ДМИТРУК,
завідуюча ПШБ
с. Новомильськ.

Comments are now closed for this entry