Доки російські агресори намагаються захопити українську землю, підступно убивають наших солдатів-земляків і руйнують життя мирним громадянам, ми продовжуємо користуватися товарами, виробленими країною-окупантом. Чи є сенс віддавати наші гроші тим, хто фінансує терористів та готує нові партії озброєння для вбивства українців?
Настав час підтримати вітчизняного виробника та відмовитися від російських товарів!
Громадська організація «Здолбунівська сотня самооборони» закликає усіх свідомих підприємців зважити на складну ситуацію у державі та бойкотувати російські товари!
Цим шляхом пішли уже чимало українських міст, у яких органи місцевого самоврядування підтримали таку ініціативу та рекомендували торговельним закладам відводити окремі полиці під товари, виготовлені у Росії, додатково їх маркувати і т. п.


Ми сподіваємося на підтримку земляками нашої пропозиції та настійливо рекомендуємо підприємцям максимально відмовитися від російської продукції або ж, принаймні, окремо маркувати товари, вироблені у Росії. Полегшіть кожному покупцеві процес вибору та визначення країни-виробника! Зі свого боку гарантуємо усіляку підтримку цієї ініціативи.
Не фінансуймо країну-терориста!
Пам’ятаймо, що одна гривня за російський товар – це одна куля в українського військового!
Громадська організація
«Здолбунівська сотня самооборони».

Comments are now closed for this entry