9-10 серпня в Здолбунові відбувся всеукраїнський турнір зі швидких шахів «Здолбунів – 2014», який пройшов за швейцарською системою в 13 турів з обрахунком рейтингу Міжнародної шахової федерації FIDE.
Змагалися представники Рівненської, Київської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Вінницької областей та міста Києва, всього 70 учасників. Серед них 2 майстри спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту України.
З результатом 11,5 очка з 13 можливих переможцем став представник міста Хмельницького кандидат у майстри спорту Вадим Разін, друге місце з 11 очками у кандидата у майстри спорту Семена Гребенюка (м. Київ), третє місце з 10 очками у майстра спорту Артема Омелі (м. Київ). Переможці нагороджені пам’ятними подарунками Рівненської обласної федерації шахів та грамотами від Здолбунівської райдержадміністрації.


Нагороди також отримали троє кращих серед рівнян - кандидати у майстри спорту Павло Рехтман (9 очок), Олександр Кохно і Андрій Кудрик (по 8,5 очка) та троє кращих серед здолбунівчан - кандидат у майстри спорту Петро Борисюк (7 очок) і першорозрядники Олександр Скірканіч, Михайло Бедратий (по 6,5 очка).
Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (президент – Володимир Ковальчук), Здолбунівської районної федерації шахів (голова – Анатолій Кирилюк) та головного ініціатора змагань - кандидата в майстри спорту, дворазового чемпіона області Юрія Борисовича Кошмака, який днями відзначив 60-річчя з дня народження.
Олександр Попов,
суддя змагань.

Comments are now closed for this entry