Здовбичани – справжні молодці! Саме такими словами хочеться звернутися до вас, мої односельці. Згадується, що ще у буремні часи Майдану варто було тільки дати клич, і вже за один-два дні збиралися величезні передачі до Києва. А зараз Здовбиця активно доєднується до до підтримки наших військових, показуючи приклад усім, як потрібно діяти. До збору коштів на допомогу військовим охоче долучилися члени сотні самооборони, волонтери, сільські депутати. Щоправда, дехто з депутатів відмовився брати участь у зборі коштів. Утім, думається, що небайдужі люди самотужки зуміють знайти спосіб, як зробити власний вклад у спільну справу.


Днями дівчата з сотні самооборони, наготувавши домашніх смаколиків, відвідали у госпіталі поранених хлопців з нашого району (на фото). Здовбичани не залишилися байдужими і до прохання допомогти зібрати кошти на протез Роману Федорину з села Птича Дубенського району, який потрапив під артобстріл та втратив ногу. Від імені усіх хлопців та їх батьків хочу передати подяку жителям Здовбиці. Ми повинні єднатися, бо тільки так здобудемо перемогу. Слава Україні!
Олена СМІРНОВА.

* * * *
Шановні жителі с. Здовбиця!
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до збору коштів та надав фінансову підтримку нашому земляку, сину та племіннику - Олександру Новікову, який був задіяний в АТО та перебував безпосередньо на горі Карачун поблизу міста Слов’­янськ.
Олександр Новіков був мобілізований 27.03.2014 р. Посилка, передана йому та його бойовим побратимам, до місця призначення дійшла майже вся (із 22 ящиків дійшло 18). Солдати були задоволені, оскільки умови, в яких вони перебували, не відповідали елементарним санітар­но-гігієнічним вимогам (військова кухня не функці­онувала, була відсутня питна вода).
Сподіваємося на перемогу та на швидке повернення наших хлопців цілими та неушкодженими.
Слава Україні! Героям Слава!
З вдячністю сім’ї Кардаш та Колодійчук,
с. Здовбиця.

Comments are now closed for this entry