Минулими вихідними нам пощастило відвідати одне з найкрасивіших місць на Землі – наші Карпати. Ця подорож залишила у пам’яті багато вражень, якими зараз дуже хочеться поділитися з усіма.
Насамперед варто згадати, що у цій поїздці брали участь 14 призерів конкурсу «За Україну, за її волю!», який відбувався у нашому районі уже п’ятий рік поспіль та традиційно мав на меті сприяння національно-патріотичному вихованню молоді. Конкурс відбувся за підтримки Здолбунівської сотні само­оборони, яка повністю забезпечила усі витрати на організацію подорожі для призерів.
Учасники поїздки - це люди, які по-справжньому люблять Україну і розуміють, наскільки красива наша країна. Але навіть ми не змогли приховати захоплення від того, що побачили…
У перший день перебування в горах ми здійснили підйом на загальновідому за легендами та твором Івана Франка гору Захар Беркут. Біля підніжжя гори здавалося, що втома та спека не дозволять нам здолати вершину, але ми перебороли всі перешкоди та досягли мети. Піднявшись на верхівку гори, відразу відчуваєш, як тебе переповнює захоплення від цієї величі, і повністю забуваєш про втому!


А наступного дня нам підкорилася Маківка! Ми зійшли на гору, що прославила перше українське військо та дала змогу всьому світові дізнатися про Україну. Підйом на Маківку був ще більш захопливим та екстремальним, оскільки ця гора менш полога, ніж Захар Беркут. З вершини гори відкривається чудовий краєвид, споглядання якого спонукає любити наш край та пробуджує бажання повернутися сюди іще не раз.
Позитивне загальне враження від поїздки залишилося і завдяки нашим наставникам, які намагалися зробити усе, щоб ми назавжди запам’ятали ці дні. Чудові умови, смачна їжа, веселі та цікаві розваги зробили наше перебування у Карпатах не лише пізнавальним, але й веселим.
Є тільки один мінус: до наступного конкурсу залишається чекати ще цілий рік…
Влас САМЧУК,
учень Білашівського НВК.

Comments are now closed for this entry