Під час підписання меморандуму.

між Здолбунівською районною радою, НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН » та Здолбунівською ЦСПШБ

Минулої п’ятниці у рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях» (II етап) до Здолбунова завітала представницька міжнародна делегація у складі президента НГО «Центр співпраці Польща-Схід» Наталії Гмурковської, президента Форуму Люблінських недержавних організацій (Республіка Польща) Войцеха Деца, керівника програми Фонду міжнародної солідарності Ізабелли Хрушлінської, виконавчого директора ГО «Європейський діалог» Ігоря Каспрука, президента цієї ГО Олександра Софія та виконавчого директора Волинського ресурсного центру (м. Рівне) Руслани Стасюк.


У районній раді делегація мала зустріч із очільниками Здолбунівських райдержадміністрації та районної ради Олександром Бухалом і Василем Тимощуком, депутатом Здолбунівської міської ради Віталієм Чернецьким, директором Здолбунівської ЦСПШБ Інною Миронюк та Миколою Орловим керівником НГО «АЦРМ «ЗЕОН», котра є активним учасником названого вище проекту. Під час цього форуму кожен з присутніх ділився власним баченням шляху подальшого розвитку електронного урядування і демократії в Україні, на Рівненщині та в нашому районі зокрема. Йшлося й про складності, наявні в організації інтернетизації та матеріального забезпечення органів влади, особливо в селах. Проте учасники зустрічі висловлювали й оптимістичні думки щодо спільних дій у розвитку на Здолбунівщині такого перспективного напрямку демократії, як електронне урядування. Також було підписано меморандум між Здолбунівською районною радою, НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» та Здолбунівською ЦСПШБ щодо спільних дій у просуванні електронних послуг та форм електронної демократії в районі.
Того ж дня представницька делегація побувала у Здолбунівській центральній районній бібліотеці, де директор Здолбунівської ЦСПШБ Інна Миронюк ознайомила гостей із системою роботи публічно-шкільних бібліотек району та їх напрацюваннями у сфері забезпечення користувачів інформацією через Інтернет. Останнім пунктом відвідин делегації став офіс НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». Там керівник цієї НГО Микола Орлов розповів про діяльність «ЗЕОНу», власні підходи до роботи із запитувачами й розпорядниками інформації, консультування населення.
Довідково. Електронне урядування – спосіб організації державної влади за допомогою систем локальних інформаційних мереж та сегментів глобальної інформаційної мережі, що забезпечує функціонування органів влади в режимі реального часу та робить максимально простим і доступним щоденне спілкування з ними громадян, юридичних осіб, неурядових організацій.

Comments are now closed for this entry