Сорок друга сесія районної ради, що відбулася у середу, 23 липня, тривала майже чотири години, упродовж яких депутати розглянули понад 40 питань порядку денного. Значна їх частина стосувалася найбільш гострих проблем Здолбунівщини, тому під час засідання депутати проявили неабияку активність - дискутували, ставили запитання, висловлювали пропозиції.


Місцеві обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 р. та зміни до головного кошторису Здолбунівщини, проаналізували хід виконання ряду районних програм, зокрема Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2012-2017 рр., рішень попередніх сесій, внесли до деяких з них зміни, прийняли рішення з питань господарського характеру, розглянули депутатські звернення. Так, в черговий раз депутати гаряче обговорювали питання, що стосуються ставка в с. Будераж та діяльності кафе “Скорпіон” у м. Здолбунів.
Не погодили місцеві обранці призначення на посаду директора Здолбунівського історико-краєзнавчого музею О. О. Тищенка. На думку половини присутніх на сесії депутатів, керівники усіх установ, організацій в районі мають призначатися на посаду на основі відкритого конкурсу.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry