За період з 16 по 22 липня 2014 року сума зіб­раних коштів склала 21679 грн.
Робоча група осіб, відповідальних за збір коштів для солдатів-земляків, від імені вояків, що перебувають у зоні АТО, висловлює подяку приватним підприємцям та власникам фірм, які розташовані по вул. Шевченка, за 6400 грн.; почесному голові ТОВ «Укрцемремонт» В. М. Романусі за 5000 грн.; Віталію Тарбєєву з м. Сургут (Росія) за 1000 грн.; працівникам ВП “Ремонтне вагонне депо Здолбунів” за 8036 грн.; Т. І. Таргонській за 300 грн.; Віктору Пацику за 200 грн.; В. В. Марчук та М. С. Леоновій, які здали по 100 грн.; усім мешканцям міста та району, які долучилися до збору коштів у наметах, за зібрані 743 грн.


Із суми зібраних коштів було витрачено 3633 грн. на придбання обмундирування та засобів гігієни для військових; 271 грн. - на придбання перепрошивного кабелю до радіостанцій; 460 грн. - на розгрузки для бронежилетів; 751 грн. - на доставку багажу ТОВ «Нова Пошта» для солдатів, які перебувають у зоні АТО;
завдяки сприянню італій­ської громади та за посередництвом Здолбунівської сотні самооборони було закуплено ліки на 428,39 євро. Також громада м. Тревізо передала тактичні окуляри та каску.
Крім допомоги, наданої у грошовому еквіваленті, приватні підприємці ринку «Катеринівський», громада Глинської сільської ради та мешканці, які відгукнулися на заклик Здолбунівського районного будинку культури, надали продукти харчування та засоби особистої гігієни - всі речі були направлені Другому батальйону територіальної оборони, який перебуває в зоні АТО.
За збором і витрачанням коштів здійснюється контроль, відповідну інформацію кожен житель району може отримати у штабі.
* * *
Збір коштів для адресної допомоги нашим військовослуж­бов­цям-землякам триває. Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ТОВ «Укрцемремонт», що по вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 0687538827.

Comments are now closed for this entry