Від початку роботи групи по збору коштів на потреби солдатів-земляків працівники установ, відділів, організацій, приватні підприємці, мешканці району засвідчили свою активну громадянську позицію, патріотизм і розуміння того, що немає сьогодні важливішого питання, ніж відстояти мир, свободу та єдність нашої держави. Завдяки всім вам було зібрано 162 тис. 639 грн.
За період з 7 по 15 липня 2014 року від імені солдат ЗС України, які реально відчувають опіку і підтримку своїх земляків, хочемо подякувати П’ятигірській сільській раді за 5350 грн.; Півченській сільській раді за 3295 грн.; Богдашівській сільській раді за 3500 грн.; громаді с. Здовбиця за 2870 грн.; Здолбунівському управлінню по експлуатації газового господарства за 1360 грн.; Здолбунівському відділенню Рівненського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ОЛЦ ДС СЕСУ за 300 грн.; учасникам акції «Здаєш кров - рятуєш життя», яка відбулася 8 липня 2014 року у пункті переливання крові Здолбунівської центральної районної лікарні, за кошти в сумі 300 грн., які призначалися на харчування після забору крові і були передані на потреби солдат-земляків; усім мешканцям міста та району, які долучилися до збору коштів у наметах за зібрані 7253 грн.


За останній тиждень було витрачено 48000 грн. на придбання 20 бронежилетів; за 2597 грн. придбано тактичні окуляри, рукавиці; 3087 грн. витрачено на придбання нетбуку, який по акту передачі переданий на Рівненський полігон; 6275 грн. витрачено на обмундирування, засоби гігієни для військових; 1805 грн. - на придбання двох радіостанцій; 4190 грн. - на придбання приладу нічного бачення; 807 грн. - на придбання медикаментів, з яких було сформовано аптечки для військових.
Крім допомоги, яка була надана у грошовому еквіваленті, ТДВ «Рівнефармація» надала частину ліків для формування аптечок; приватний підприємець Сергій Сидорський надав три ящики вологих серветок; керівник фірми «Автоленд» придбав за власні кошти прилад нічного бачення (орієнтовно 6000 грн.); Здолбунівське будинкоуправління перерахувало 2130 грн. на розгрузки до бронежилетів. Колективи ПрАТ «Мізоцьке РТП» та ПП «Мізочпродукт» надали по 5 бронежилетів.
У цілому майже за місяць часу роботи групи для потреб солдатів-земляків витрачено 155 тис. 312 грн. За збором коштів та їх видатками ведеться чіткий звіт і контроль, кожен житель району може отримати інформацію про це у штабі.

* * *
Нагадуємо, що збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям триває.
Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ТОВ «Укрцемремонт», що по вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 068 7538827.

Comments are now closed for this entry