Хочу звернутися зі словами вдячності до односельців Урвенської територіальної громади та приватних підприємців, які, відповідно до рішення президії Здолбунівської районної ради та звернення виконкому Урвенської сільської ради, взяли участь у зборі коштів на потреби солдатів-земляків. Поставившись з розумінням та співчуттям, турбуючись про майбутнє та долю своїх воїнів-земляків, протягом двох днів односельці зібрали кошти у сумі 18306 гривень та продукти харчування. Збір коштів проводили депутати Урвенської сільської ради по своїх виборчих округах.
Зокрема жителі с. Лідаво зібрали 3525 гривень,
с. Урвенна – 3600 гривень,
с. Загребля – 905 гривень,
с. Гільча Друга – 4006 гривень, с. Йосипівка – 1100 гривень, с. Залісся - 2660 гривень, Гільчанська ЗОШ – 1850 грн., Гільчанська амбулаторія – 490 грн.
З цих коштів на суму 2200 гривень для наших солдатів-земляків, які захищають Україну, було придбано чотири військових костюми, дві пари берців, дві пари кросівок, чотири пари футболок, десять пар шкарпеток. Усі ці речі вже доставлені ТОВ «Нова Пошта» у зону АТО.
Для оплати Інтернет-послуг для військових Рівненського батальйону його керівнику вручено 800 гривень.
Крім цього, висловлюю щиру подяку усім небайдужим людям, які зібрали продукти харчування для бійців Рівненського батальйону.
Автотранспортні послуги з доставки продуктів на Рівненський полігон, де проходять службу військові з села Лідаво, надала приватний підприємець Людмила Михайлівна Маланчук.
15306 гривень передані робочій групі з м. Здолбунів для потреб солдат-земляків нашого району.
З повагою, сільський голова
Л. М. БАЛАБАТ.

Comments are now closed for this entry