Упродовж першого півріччя цього року до Здолбунівського районного відділу міліції надійшло понад 2,5 тисячі звернень громадян.
Це, у свою чергу, свідчить про певний рівень довіри людей до міліції.
Жителі району звертаються цілодобово: як вдень, так і вночі. Жодне звернення не залишається поза увагою міліціонерів. Відповідно до Наказу МВС України
№ 940 від 22.10.2012 р. «Про організацію реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України» керівництво Здолбунівського РВ УМВС забезпечує виїзд слідчо-оперативних груп за кожним повідомленням громадян про вчинення як адміністративних, так і кримінальних правопорушень – чи то сімейна сварка, чи то крадіжка.


Час від часу до Здолбунівського районного відділу міліції звертаються жителі с. Будераж з приводу порушення водокористування та рибальства на сільському водоймищі. На кожне таке звернення на місце події виїжджають працівники міліції.
Нещодавно до районного відділу міліції звернулася 41–річна жителька с. Корнин Рівненського району про те, що жителі с. Будераж без її згоди ловлять рибу на орендованому сільському ставку. Крім того, до Здолбунівського РВ УМВС надійшли матеріали керівництва Здолбунівської РДА та Здолбунівської районної ради щодо звернення зазначеної вище мешканки про те, що 52-річний житель
с. Будераж без її згоди ловить рибу в орендованому ставку. За цим фактом співробітниками Здолбунівського РВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Наразі триває досудове розслідування. Працівники міліції проводять необхідні слідчі дії для з’ясування та встановлення всіх обставин справи.
Крім того, доводимо до відома мешканців міста та Здолбунівського району те, що у функції працівників міліції не входить обов’язок із забезпечення охорони водних об’єктів, а найголовнішою їх функцією є оперативне реагування на звернення громадян та документування протиправних вчинків.
Здолбунівський РВ УМВС України
в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry