Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р.
№ 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” проводиться відповідна робота щодо якнайшвидшого включеня до переліку адмінпослуг, надання яких в районі забезпечує “Центр надання адміністративних послуг” Здолбунівської райдержадміністрації, адміністративних послуг, які раніше входили до компетенції управління юстиції в Здолбунівському районі, Здолбунівського районного сектора державної міграційної служби, управління Держземагентства у Здолбунівському районі.
Для ознайомлення з переліком цих послуг та послуг, які Центр надає на цей час, а також для отримання відповідних консультацій звертайтеся за тимчасовою адресою (до закінчення капітального ремонту основ­ного приміщення): м. Здолбунів, вул. Незалежності, 36 та за номером телефону (03652) 2-51-52. Свої пропозиції надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Детальнішу інформацію щодо адміністративних послуг та роботи Центру можна отримати на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі “Адміністративні послуги”: http://www.zdolbun.rv.ua
Ми працюємо та вдосконалюємося для ефективного функціонування громадянського суспільства, яке є своєрідним фундаментом у розбудові демократичної держави.
Сектор “Центр надання
адміністративних послуг”
райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry