День за днем пролітають роки, їх не зупинити. Здається, зовсім недавно ми були юними, а вже коси сріблить сивина. Та літній день, коли зустрілись на 40-річчя випуску з нашої, Уїздецької, школи, подарував нам чимало радості і душевного тепла. Двадцять п’ять випускників, які були на зустрічі, знову відчули себе молодими.
Прийшовши до школи, згадали вчителів і друзів. Ми побували в оновлених навчальних класах, ознайомились з виставкою учнівських робіт, яку організував наш однокласник, вчитель Уїздецької ЗОШ М. Гончарук, переглянули фото минулих років і сучасні. Хвилиною мовчання пом’янули класного керівника О. Л. Ковальчука, а також однокласників Я. Генгала, Н. Максимчук, О. Парету, І. Маслія, Д. Сладкевича, які вже відійшли у Вічність.


Зворушив усіх виступ місцевих працівників культури, які, до речі, й розробили чудовий сценарій зустрічі. У виконанні О. Сидорчук, С. Денищук, В. Кухарчук, В. Коблюка, К. Шеретюк прозвучали пісні «Вчителько моя», «Перший дзвоник», «Пісня про Уїздці», «Багряний лист». А як раділи ми за нашого однокласника В. Гриськова, котрий став чудовим і обдарованим акомпаніатором. Без його баяна ми ніколи не можемо обійтись.
Незабутніми стануть для нас шкільний вальс, який ми танцювали у приміщенні будинку культури, та спільне виконання на сцені пісні «Виростеш ти, сину», яка у шкільні роки була девізом нашого класу.
А який же ювілей без щедрого стола? Про нього подбали працівники магазину-кафе «Волинь» приватного підприємця
Г. Климчук Г. Сидорчук і Л. Бортник.
Насамкінець хочу подарувати усім заключні рядки свого виступу на зустрічі:

Ще келих мрій до краю не допитий,
І ми не з тих, хто покоривсьжурбі,
Тож будем жити, мріяти, любити,
Здорові будьмо, будьмомолоді!

Галина КУХАРЧУК,
випускниця Уїздецької
школи 1974 року.

Comments are now closed for this entry