За традицією щороку у серпні в одному з професійно-технічних закладів області проводиться конференція професійно-технічної освіти Рівненщини. Цього року цей захід відбувся 26 серпня у стінах Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту, де зібралися делегації з 22 професійно-технічних навчальних закладів області.
На конференцію були запрошені поважні гості: головний спеціаліст Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, куратор Рівненської області К. В. Гаврилюк, заступник голови Рівненської обласної ради В. І. Крока, голова Здолбунівської ра-йонної державної адміністрації Л. Я. Кінах, голова Здолбунівської ра-йонної ради В. О. Тимощук, заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти П. М. Коржевський, перший заступник начальника дирекції відокремленого підрозділу “Рівненська дирекція залізничних перевезень” Державного територіального об’єднання “Львівська залізниця” М. Ф. Голік та інші. У своїх виступах вони визначили основні тенденції розвитку професійно-тех-нічної освіти не лише в Рівненській області, а й взагалі в державі, звернули увагу дирекцій навчальних закладів на необхідність розвитку національно-патріотичного виховання молоді та привітали освітян з початком нового навчального року.
Учасники конференції взяли участь у секційних засіданнях, у ході яких керівники навчальних закладів мали можливість задати питання та безпосередньо отримати на них відповідь від представника Департаменту професійно–технічної освіти Міністерства освіти і науки України Катерини Василівни Гаврилюк.
Гості зазначили позитивні зміни, які за короткий термін відбулися у Здолбунівському ліцеї, що дає повну підставу вважати, що наш навчальний заклад – один з кращих в Рівненській області.
Наталія ПОЛІЩУК,
заступник директора ліцею з виховної роботи.

Comments are now closed for this entry