П’ятого червня у Рівному на базі Рівненського обласного цент­ру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було введено в експлуатацію 26 нових машин «Швидкої допомоги». Ці автомобілі торік було закуплено за кошти Державного бюджету відповідно до програми уряду, в область вони надійшли цієї весни. Сучасні «швидкі» обладнані всім необхідним для надання кваліфікованої допомоги хворому під час транспортування його до медзакладу. Зокрема реанімобілі мають кардіомонітори, дефібрилятори, апарати для штучної вентиляції легень та інфозоматори. Наявність саме такого медобладнання забезпечує можливість надання кваліфікованої допомоги хворому ще на догоспітальному етапі, а це - ще один шанс врятувати життя.
На Рівненській станції екстреної меддопомоги працюватиме дев’ять нових машин, з яких чотири - це реанімобілі. Три машини спрямовано на Дубенську станцію, дві - на Острозьку підстанцію. Решта закладів отримали по одній.


Ключі від авто головним лікарям станцій та підстанцій екстреної медичної допомоги вручив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок.
Нині позитивно вирішується питання щодо забезпечення “швидких” пальним - депутати облради прийняли рішення про виділення для цього додатково майже двох мільйонів гривень. Це також сприятиме стабільній роботі медичної служби Рівненщини.
Прес-служба
Рівненської ОДА.

Comments are now closed for this entry