Цей відомий усім девіз не на словах, а на ділі втілює в життя Урвенська сільська рада, яка перемогла у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом “Здоров’я в твоїх руках”. І вагома заслуга у цьому керівника територіальної громади Лідії Михайлівни Балабат. Загалом на території сільської ради реалізовано вже шістнадцять подібних ініціатив.

З нагоди визначної події - відкриття тренажерного залу - у Гільчі Другій відбувся урочистий захід за участю мешканців населених пунктів сільської ради та гостей - заступника голови обласної ради С. І. Павлюка, заступника голови ОДА О. І. Савчука, голови районної ради В. О. Тимощука, голови райдержадміністрації О. П. Бухала та його заступника В. М. Бондарчук, виконавчого директора Волинського ресурсного центру Р. П. Стасюк.


Після традиційного перерізання символічної стрічки на вході у тренажерний зал та молебню і освячення приміщення місцевим священиком о. Андрієм, перед присутніми виступили усі гості. Вони говорили про роль громади і її керівника у вирішенні наболілих проблем села, про значення зміцнення здоров’я шляхом занять фізичною культурою і спортом, особливо для молоді. Зважаючи на останні події в країні, сьогодні особливої актуальності набуває фізична підготовка юнаків і дівчат, формування у них патріотичних почуттів, бо саме молодим належить захищати і розбудовувати Українську державу.

 


Погодьтеся, що далеко не кожне село в районі, області може похвалитися наявністю тренажерного залу. І це зрозуміло. Адже зробити щось по­діб­не, коли сільська казна порожня, для більшості громад - нездійсненна мрія. А жителям Гільчі Другої, інших населених пунктів сільради пощастило, адже мають ініціативного, заповзятого голову Лідію Михайлівну Балабат, яка дбає про розвиток сільської ради, вміє організувати громаду, має підтримку у керівників місцевого, районного та обласного рівнів. Тож завдяки спільним зусиллям сільській громаді вдається робити хоч і не надто масштабні, проте важливі і необхідні для неї справи. А найголовніше - реалізація таких проектів згуртовує людей, вселяє у них віру у власні сили і спонукає до нових планів і звершень.
Загальна вартість проекту склала понад 40 тис. грн., з яких 19 тис. грн. виділені сільський раді як переможцю конкурсу з обласного бюджету, 10 тис. грн. – кошти районного бюджету, решта сільського.
У ході урочистості Л. М. Балабат висловила вдячність усім причетним до впровадження проекту, зокрема партнерам - керівнику ПСП “Колос” В. Більчуку, підприємцям Л. Маланчук та Ю. Антонюку, а жителям села Володимиру Балабату, Володимиру Мартинюку, Юрію і Дмитру Андрійчукам, Андрію Корзуну, які найбільше долучилися до виконання робіт з облаштування залу, вручила грошові премії. Свій трудовий внесок у добру справу зробив і мешканець села Роман Грицюк.
У свою чергу керівники району вручили Л. М. Балабат спільну Подяку за активну громадську позицію, особистий внесок у проектну діяльність і розвиток інфраструктури села.
Після офіційної частини заходу всі бажаючі змогли випробувати себе на тренежерах. Особливо активними були діти.
Людмила ВАСЮК.
На фото: під час урочистості з нагоди відкриття тренажерного залу у Гільчі Другій.

Comments are now closed for this entry