Триває літо - чудова пора. Завершився навчальний рік, стартували канікули для більшості учнів, а чимало з них востаннє стояли на святкових лінійках і вперше кружляли у вже дорослому вальсі. Музична школа в нашому місті теж попрощалась зі своїми випуск­никами.
Юні музиканти чимало годин, днів, місяців присвятили мистецтву, вони 6, 7 або й 8 років наполегливо працювали, навчаючись грі на обраному ними інструменті, оволодіваючи нотною грамотою на уроках сольфеджіо, знайомлячись з біографіями та творами композиторів світу на заняттях з музичної літератури, вивчали хоровий, сольний спів, ансамблеву гру.
Відзначу, що 2013-2014 навчальний рік був досить плідним для нашого закладу, адже свідоцтва про закінчення Здолбунівської музичної школи отримали 52 випускники. Урочисті збори з цієї нагоди відбулися у районному будинку культури.


Наших випускників зал зустрів дуже тепло і радісно. Гарних і усміхнених, дещо схвильованих учнів привітали директор музичної школи
О. Моторний та викладач теоретичних дисциплін Н. Сангуш. Слово від батьків надали
Г. Грабік, а від випускників виступила Настя Хоменко. Піднесену атмосферу свята успішно підтримував невеликий дитячий оркестр під керуванням
А. Шаха.
Після вручення довгоочікуваних свідоцтв глядачі стали свідками концерту, який підготували самі ж випускники. Виступали талановиті і старанні діти, а саме: Олена Кислюк, Анастасія Хоменко, Галина Устимчук (фортепіано), Діана Дікал (скрипка), Микола Обуховський (ксилофон), Юля Федюніна (домра), Дмитро Мартиновський (гітара), Юля Середюк (бандура).
У концертній програмі взяв участь ансамбль бандуристів під керівництвом О. Антонюк, в якому грали: Ірина Мельник, Ангеліна Семенюк, Оля Скальська, Віка Шолудько, Дарина Мікеніна, Юля Середюк, Юля Мікулік. Яскравим доповнен­ням до виступів інструменталістів було виконання англійської пісні вокальним ансамблем «Іскринка» під керівництвом старшого викладача О. Сачеви.
Хочеться ще раз від душі подякувати колегам-вчителям за наполегливу працю, батькам випускників за терпіння і самим винуватцям свята – нашим дорогим учням. Нехай нові вміння і знання, які вони отримали у музичній школі, стануть їм у нагоді у майбутньому житті.
Наша школа завжди відкрита для вас, випускники.
Світлана КАЛЬЧУК,
викладач Здолбунівської музичної школи.

Comments are now closed for this entry