Так можна охарактеризувати свято «Щасливе дитинство», організоване з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Здолбунівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Відбулося воно у сесійній залі районної ради 2 червня цього року за участю 25 юних краян-підопічних центру. Упродовж заходу для них було організовано тренінг знайомства, розучування скоромовок. Також хлопчики і дівчатка відгадували загадки на визначення професій, розфарбовували малюнки, розповідали вірші, малювали друзям подарунки, грали в рухливі ігри, пробували себе у виконанні пантоміми тощо.
Маленьких учасників свята привітали голова райдерж­адміністрації Олександр Бухало та його заступник Валентина Бондарчук. Вони також вручили діткам книжки і подарунки.
До проведення заходу долучились і спеціаліст районного центру зайнятості Надія
Білоус та інспектори кримі­нально-виконавчої інспекції Олександр Іванов і Сергій Рябущиць.
З дітками в ході свята працювали директор РЦ СССДМ Тетяна Павлова, фахівці з соціальної роботи центру Лариса Будзіло, Тетяна Стерник та Ольга Кухарчук, волонтер - студентка ВНЗ Тетяна Болотнюк.
Подарунки діти отримали завдяки спеціалістам районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районному центру зайнятості, кримінально-виконавчій інспекції, Товариству Червоного Хреста України, приватним підприємцям О. О. Болотнюк та О. Л. Гриневич.
І хоча негода «не пустила» їх побігати у парку, але це анітрохи не зіпсувало настрою юним учасникам свята.
Олена СНІЖНА.
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

Comments are now closed for this entry