Традиційно наприкінці навчального року усі першокласники відзначають свято Букварика. Учні першого класу Ступнівського НВК 22 травня теж попрощалися зі своєю першою улюбленою книжкою.
Це чудове свято з нашими дітками підготували вчитель-класовод Галина Володимирівна Тимощук та вчитель музики Віра Василівна Лукашук. На святі були присутні адміністрація школи, вчителі, батьки, бабусі та родичі першокласників. Захід пройшов на високому рівні.


З вуст маленьких хлопчиків і дівчаток лунали прекрасні вірші, пісні та гуморески. Першокласники відгадували загадки, співали, танцювали, проходили лабіринтами, шукаючи Букварика. Особливо вражаючим було виконання сценки, під час якої юні джентльмени освідчувались у повазі юним леді, даруючи їм квіти, дитячі поцілунки та посмішки.
Свято вдалося на славу. І це - велика заслуга Галини Володимирівни, другої мами наших школяриків. Вона - людина з великої літери: досвідчений педагог, чуйна, скромна, доброзичлива, користується авторитетом серед вчителів та учнів, має високі організаторські здібності. Не шкодуючи власних сил і здоров’я, дає нашим дітям міцні знання, вчить бути чесними, людяними, організованими, робити правильні висновки, формувати власну думку та розвивати мовлення.
Наприкінці свята присутні аплодували його маленьким учасникам, а їх вчительці бажали успіхів у її нелегкій справі та доброго здоров’я на многії і благії літа.
Наталія ВЕРЕМЕЙЧИК,
заступник голови
батьківського комітету.

Comments are now closed for this entry