У житті можна мати багато добрих і щирих друзів, але ніхто й ніколи не зможе дати нам стільки ніжної любові й так, без застережень, не пожертвує собою заради нас, як мама. Бо серце жінки, яка народила й виховала дитину, здатне творити справжні дива...
«Шануймо наших матусь – це один із найсвятіших обов’язків людини, оскільки діти завжди в неоплатному боргу перед нею». Такими щирими, проникливими словами розпочала свято-вшанування жінки-Матері, берегині роду у Новосілківській ЗОШ завідуюча місцевою ПШБ Г. В. Кирильчук.


Багато поетичних рядків прочитали молодші школярі, очима шукаючи в залі найкращу і найдорожчу людину. Слова вдячності за недоспані ночі, безкорисливу любов, материнську вірність і жертовність упродовж заходу звучали з дитячих вуст багато раз. Саме діти стали окрасою свята, його своєрідною родзинкою, додали йому родинного забарвлення, теплоти, щирості й безпосередності. Їх виступи хвилювали серця присутніх у залі матерів і бабусь, які не могли втримати бурхливі емоції і приховати сльози на очах.


Ведучі Дарина Ілашку та Віктор Хільчук адресували усім матусям побажання щастя земного, здоров’я доброго, родинного затишку і миру:
З роси, з води - на добру сотню літ
Людського щастя, благ людських по вінця,
Здоров’я шлем міцного, як граніт,
Щоб теплих весен сонячні промінця
Будили в серці ніжні почуття.

Відбулося свято з ініціативи ініціативи завідуючої публічно-шкільною бібліотекою с. Новосілки та директора місцевої школи О. Л. Годованюк.

Ольга ВОРОН.
На фото: діти-учасники свята.

Comments are now closed for this entry