14 травня у Рівненській обласній державній адміністрації нагородили переможців, лауреатів та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України-2013». До переліку кращих підприємств Рівненщини минулого року потрапили і два підприємства Здолбунівщини - ПАТ «Волинь-Цемент» та ПрАТ «Завод Іскра».

Участь у конкурсі, що проводиться з ініціативи Мінекономрозвитку України, брали понад 50 підприємств. До складу конкурсної комісії ввійшли представники обласної та міської влади, фахівці Управління у справах захисту прав споживачів, Торгово-промислової палати, обласної санепідемслужби, ЗМІ та ДП «Рівнестандартметрологія». Найдостойніших серед підприємств Рівненщини було визначено у наступних номінаціях: «Продовольчі товари», «Промислові товари для населення», «Товари виробничо-технічного призначення», «Вироби народних художніх промислів», «Роботи та послуги».


Леся Волошина, головний експерт регіональної конкурсної комісії, розповіла: «Щороку конкурс не лише називає найкращих у сфері якості, а й відкриває нові імена серед виробників різних товарів та підприємств, що надають послуги. Обираючи переможців конкурсу, експертна комісія звертає увагу на такі критерії, як конкурентоспроможність та якість продукції,
наявність протоколів випробувань і сертифікатів, географія розповсюдження продукції, цінова політика, відсутність претензій від контролюючих органів, рівень рекламного супроводу, відгуки споживачів, використання вітчизняної сировини тощо. За сукупністю балів за цими показниками ПАТ «Волинь-Цемент» стало переможцем регіонального етапу конкурсу в номінації «Товари виробничо-технічного призначення» у категорії великих підприємств, а ПрАТ«Завод Іскра» здобуло друге місце у цій же номінації серед малих підприємств.
Окрім того, ПАТ «Волинь-Цемент» представляло Рівненщину і на загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості, тож тепер портландцемент цього виробника входить до переліку 100 кращих товарів України».
Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» проходить щороку. Тож підприємства, які впевнені у якості своєї продукції чи послуг та хочуть отримати визнан­ня експертів і споживачів, можуть подавати заявки на участь в ньому до ДП «Рівнестандартметрологія».
Прес-служба ДП «Рівнестандартметрологія».

Довідка: Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - щорічний захід, що проводиться з 2003 року. Його офіційним організатором є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Конкурс проходить у два етапи – на регіональному та загальнодержавному рівні. Регіональний етап конкурсу проводить ДП «Рівнестандартметрологія» спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією.
Конкурс «100 кращих товарів України» - єдиний державний конкурс якості, який має статус національного.
Мета конкурсу - визначення кращих зразків вітчизняної продукції і послуг, поширення досвіду підприємств, які випускають якісну продукцію та надають послуги на високому рівні. Проведення конкурсу популяризує місцеві підприємства та заклади, привертає увагу ЗМІ й громадськості до їх продукції і послуг, відкриває комунікативний простір між підприємствами-учасниками.

Comments are now closed for this entry