Шановні виборці! Згідно із Законом України “Про Державний реєстр виборців” в період з 1 вересня по 30 листопада проводиться щорічне уточнення персональних даних Реєстру виборців (далі - Реєстру) шляхом звернення до виборців, включених до реєстру.
З 1 до 21 вересня цього року орган ведення Реєстру надсилає кожному виборцю, який включений до Реєстру, іменне повідомлення за формою, встановленою розпорядником Реєстру (Центральна виборча комісія). Повідомлення надсилається на виборчу адресу за відомостями Реєстру.
В іменному повідомленні зазначається інформація про права виборця щодо Реєстру та пропонується перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе, а також роз'яснюється порядок звернення до органу ведення Реєстру щодо усунення невідповідностей та неточностей. До іменного повідомлення додається роздрук персональних даних виборця.
У разі якщо виборець до 30 вересня цього року не отримав іменне повідомлення, він може звернутися до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою у порядку, передбаченому цим Законом.
Іменні повідомлення, які не знайшли свого адресата (з причини неточної адреси), Укрпошта повертає до відділу ведення Державного реєстру виборців.
Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних 
1. Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців. До заяви додаються документи (паспорт і належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни, та довідка про включення особи до Державного реєстру виборців. Виборець, у персональних даних якого в Державному реєстрі виборців зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної консульської установи України.
2. У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Державного реєстру виборців за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (паспорт і належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця (ч.1, 2 ст.20. Закону України “Про Державний реєстр виборців”).
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Здолбу-нівської райдержадміністрації знаходиться за адресою: 35705, м. Здолбунів, вул. Грушевського, 14 (каб. 305, 3 поверх приміщення райдержадміністрації).
Відділ ведення 
Державного реєстру виборців апарату РДА.

Comments are now closed for this entry