З ініціативи ПриватБанку навесні 2014 року в усіх регіонах України розпочато проведення курсів фінансової грамотності для пенсіонерів, під час яких співробітники банку навчають клієнтів користуватися банкоматами, терміналами, налаштовувати смс-повідомлення про стан карткового рахунку, а також розповідають, що таке інтернет-сервіс Приват24.
Не оминули корисні навчальні програми і пенсіонерів Рівненщини. Так, вперше організували такі практичні навчання фінансової грамотності на базі Здолбунівського відділення Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку.


“Навчання зацікавили дуже багатьох людей похилого віку. На перше заняття прий­шло багато пенсіонерів, які намагаються раціонально вести свій фінансовий облік та по можливості економити при здійсненні банківських операцій, - розповідає керуюча відділенням Віра Костянтинівна Грицак. - Майже всі вони - постійні клієнти ПриватБанку, але були серед них і ті, хто лише нещодавно почав користуватися нашими послугами. Після лекції, яку провели працівники відділення, ми закріпили на практиці отримані знання на терміналі самообслуговування та банкоматі”.
ПриватБанк постійно піклується про своїх клієнтів-пенсіонерів і проводить для них різноманітні заохочувальні акції з цінними подарунками. І ось чергова - з 1 квітня по 30 вересня 2014 року ПриватБанк проводить акцію для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”. Кожен її учасник може стати переможцем, отримати сертифікат на 5000 грн. і обміняти його на путівку до будь-якої точки світу.
Аби стати учасником акції для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, потрібно лише оформити отримання пенсії через ПриватБанк (якщо ще немає пенсійної карти ПриватБанку), зареєструватись в акції у будь-який спосіб: зателефонувавши на номер 38(056)716 38 79, чи на сайті www.pb.ua/putevka та оплатити карткою покупки від 50 грн. Кожна покупка автоматично бере участь у щомісячному розіграші сертифіката на 5000 грн. і 20 подарунків по 500 грн. Чим більше покупок - тим вищий шанс виграти поїздку чи грошовий подарунок.
За словами Віри Костянтинівни, пенсійне обслуговування - це унікальна соціальна програма ПриватБанку. Оформлення пенсійної картки здійснюється миттєво та безкоштовно. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних послуг для пенсіонерів проводяться без стягнення комісії. Користуючись пенсійною карткою, можна отримати надбавку до пенсії. Банк нараховує 10 % річних на кошти, які не знімають, а залишають на картці. Тому це - чудова можливість отримати додаткові кошти до пенсії. Поповнювати вклади можна невеликими сумами з пенсії - банк це може робити навіть автоматично. Таким чином, щомісяця перераховуючи на депозит по 100 гривень, за рік можна отримати додатково більше 100 гривень. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банку Бонус + при розрахунках карткою в торгових точках і аптеках.
На сьогодні на Рівненщині за картками ПриватБанку пенсію отримує кожен шостий пенсіонер. Це близько 55 тисяч мешканців регіону. Серед пенсіонерів, що отримують пенсію через банківські відділення, кожен другий обслуговується в ПриватБанку.
Для зручності клієнтів мережа ПриватБанку активно розвивається. Нині в Рівненській області, у Північно-Західному Регіональному управлінні ПриватБанку, функціонує 58 відділень, 300 терміналів самообслуговування та 165 банкоматів.
ПриватБанк - Ваша точка опори!
www.privatbank.ua
Ліцензія № 22 від 5.10.2011 р.

Comments are now closed for this entry