На черговому засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації, яке провів голова РДА О. П. Бухало, було розглянуто питання про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за перший квартал 2014 року.


Йшлося, зокрема, про те, що у порівнянні з І кварталом 2013 року в районі зріс обсяг реалізації промислової продукції на 24,8 %, обсяг виробництва валової сільськогосподарської продукції всіма категоріями господарств - на 4,3 %, в т. ч. по сільськогосподарських підприємствах – на 7,7 %, виконано робіт у сфері будівництва на 111,3 %, обсяг автомобільних вантажоперевезень зріс у 6,8 разу. Завдання з надходжень до Пенсійного фонду України виконано на 102,2 %. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано на 2,4 % більше осіб, ніж торік.
Разом з тим, у І кварталі нинішнього року допущено спад виробництва поліетиленової плівки, тари дерев’яної. Зменшено в порівнянні з І кварталом 2013 року на 48 % виробництво м’яса, знизився загальний обсяг капітальних інвестицій (лише 22,2 % до відповідного періоду торік). Завдання з власних надход­жень до місцевого бюджету виконано на 82,5 %. Не виконані планові завдання з надходжень до зведеного, державного та місцевих бюд­жетів.
Відповідним розпоряд­женням голови РДА керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано розглянути перспективи розвитку та вжити додаткових заходів для забезпечення належної роботи відповідних галузей господарського комплексу району в 2014 році.
На засіданні колегії розглянули також питання про виконання делегованих пов­новажень виконкомом Богдашівської сільської ради, про підсумки проведення опалювального сезону періоду 2013-2014 рр. та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр., про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2014 року та ін., з яких прийняті відповідні розпорядження та доручення голови РДА.
З результатами проведення першого туру огляду благоустрою населених пунктів району учасників засідання ознайомив голова Здолбунівської районної ради В. О. Тимощук. Перше місце, за результатами огляду, зайняла Здолбунівська міська рада, на другому - Глинська сільська рада, на третьому - Копитківська сільська рада.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry