Традиційно наприкінці навчального року першокласники відзначають свято Букварика. Вихованці 1-В класу Здолбунівської ЗОШ I-III ст. № 6 також попрощалися зі своєю першою книжкою.
Свято з нашими школяриками підготувала вчитель-класовод Ю. В. Мельник - чуйний, доброзичливий, уважний, емоційно стабільний педагог, якому властиві почуття гумору та позитивне світосприйняття. Завдяки її та вчителя музики старанням дійство пройшло на чудово. Високий інтерес до цього важливого для дітей свята виявили і батьки першокласників. Вони брали активну участь у заході, а по його завершенні висловили вдячність вчителям та адміністрації школи.


До речі, співпраця батьківської громади нашого класу зі школою є щоденною, взаємною, плідною і чесною, адже спрямована на спільне вирішення проблем, які інколи виникають. Саме тому наші діти навчились не лише грамотно писати, читати, рахувати, але й думати, робити висновки, формувати власну думку та знаходити спільну мову. У них є бажання здобувати знання. Наші сини і доньки стали організованішими, самостійнішими, уважнішими, вони вчаться легко адаптовуватися до умов життя та бути людяними.
Руслана КОВАЛЬ,
член батьківського комітету.
На фото: учасники свята.

Comments are now closed for this entry