Виконуючи рішення XX з’їзду споживчої кооперації України, з 1 по 10 жовтня 2009 року в системі райспоживспілки буде проводитись Всеукраїнська перереєстрація членів споживчих товариств. Основною метою перереєстрації є встановлення достовірної інформації про фактичну кількість пайовиків.
До початку перереєстрації активна робота проводиться вже зараз. Кожен член споживчого товариства повідомляється про час і місце її проведення. В споживчих товариствах створені відповідні комісії, які будуть працювати вже з 15 вересня у визначені дні в магазинах та адмінприміщеннях споживчих товариств і райспоживспілки.
Для достовірної і точної інформації про кожного пайовика в споживчих товариствах встановлена комп’ютерна програма “УКС-пайовий капітал”, впровадження якої унеможливить різного роду перекручення і неточності. Під час проведення перереєстрації кожному пайовику буде вручено новий членський квиток. Членські квитки старого зразка після закінчення перереєстрації будуть недійсними.
Для проходження перереєстрації пайовику необхідно прийти особисто за вказаною адресою у вказані день і час, маючи при собі паспорт або інший документ, що засвідчує особу, і членський квиток. Якщо з певних причин пайовик не може прийти у зазначений у повідомленні день в магазин за місцем проживання для проходження перереєстрації, то він може пройти перереєстрацію у споживчому товаристві з 1 по 10 жовтня 2009 року.
Якщо пайовик з певних причин (за станом здоров’я, сімейними обставинами, в зв’язку з роботою та інше) не може брати участь у роботі дільничних зборів членів споживчого товариства, він може написати заяву про переведення його з членів споживчого товариства в асоційовані члени.
Різниця між членом споживчого товариства і асоційованим членом тільки в тому, що член споживчого товариства має право ухвального голосу, а асоційований член - право дорадчого голосу.
На закінчення хочу закликати членів споживчого товариства не бути байдужими, пройти Всеукраїнську перереєстрацію членів споживчих товариств.
Микола Вознюк, 
в. о. голови правління райспоживспілки.Comments are now closed for this entry