69 років нашою Землею гордо і велично крокує День Перемоги. Це справді всенародний і невмирущий день, який не тьмяніє з часом, допомагає краще, повніше осягнути велич ратного подвигу в усіх його проявах. Воїни-переможці проявили героїзм, стійкість, мужність, боролися за кожен клаптик рідної землі до останнього подиху, до останньої краплі крові.
На вівтар Перемоги було покладено найдорожче - людські життя. Для України ціна перемоги була жахливою: мільйони загиблих, зруйнована країна. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився жити, був поранений.


Вічна слава загиблим героям, які винесли на власних плечах основний тягар війни і знайшли вічний спочинок у багатьох країнах світу. Честь і слава живим воїнам, які пройшли важкими фронтовими дорогами. Низький уклін фронтовикам і фронтовичкам, які дожили до цього дня - Дня Перемоги.
Нехай завжди з вами, дорогі ветерани, будуть міцне здоров’я, родинне благополуччя, добро і щедрий достаток в домі. Бажаємо вам щасливого довголіття, миру, злагоди, впевненості у майбутньому.
Вічна пам’ять полеглим героям! Слава Україні!
Ми молимо Бога, щоб ніколи не пов­торилося жахіття війни, щоб люди у мирі і злагоді творили світлий завтрашній день. Ми не хочемо війни, ні краплини крові. Хай війна залишається навічно лише у пам’яті.
Надія ЩЕРБА,
голова Здолбунівської районної
організації ветеранів війни
та праці.

Comments are now closed for this entry