Учасники народного аматорського ансамблю пісні «Горлиця» Хмельницької АЕС щиро вітають з ювілейним днем народження свого незмінного вже упродовж 20 років керівника Софію Миколаївну СОБОРСЬКУ.

Співає зозуля в зеленім гаю,
Співає та роки рахує.
Закуй же, зозуле, про долю мою,
Бо серцю надії бракує.

Про Софію Миколаївну (на фото) можна говорити дуже багато хорошого, бо вона на це заслуговує. Та скажемо лише одне: Софія Миколаївна - надзвичайно порядна людина, якій притаманні такі прекрасні риси, як самокритичність, демократизм, скромність, простота, щирість, щедрість і над усім цим - Доброта, безмежна людська Доброта!
Наполеглива і відповідальна, захоплена красою народної пісні. У спілкуванні з людьми - доброзичлива, бо має відкрите і чуйне серце. Енергійна і творча особистість.


Ми знаємо Софію Миколаївну і як гарну господиню та надійну подругу, мудру порадницю. Вона вірна своєму покликанню - народній пісні і належить до тих людей, які не просто користуються обдаруванням долі, а живуть творчістю.
Софіє Миколаївно! Ми просимо: не губіть свій оптимізм, характерні для Вас обов’язковість, невичерпну енергію. Ми усі хочемо бути схожими на Вас, ми Вас любимо, наш творчий директоре.
Хай же Вам здоровиться ще багато літ! Хай ще довго всміхається Вам сонечко, як Ви любите всміхатися людям.
Олена ФУРНІЧЕНКО,
філолог, учасниця колективу.

Comments are now closed for this entry