Починається пора, яка приносить найбільше радості нашим дітям, - літні шкільні канікули. І вже зараз варто подумати, яким ми зробимо дитячий відпочинок. Перетвориться він на гайнування часу перед монітором чи телевізором, або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров’я.
Кожного року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності бере участь у оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість путівок та даючи батькам приємну можливість оздоровити своїх дітей, які зможуть весело та змістовно провести літо у дитячих оздоровчих закладах.


У 2014 році Рівненським обласним відділенням Фонду було проведено конкурсні торги, в результаті яких визначено перелік літніх закладів оздоровлення дітей по путівках, що будуть придбані Фондом і в подальшому реалізовані застрахованим особам за 10 % від їх повної вартості. Що це означає? Це значить, що при середній вартості путівки у 2500 грн. сума батьківської доплати становитиме лише 250 грн. І це за 21 день якісного оздоровлення та харчування!
Перелік оздоровчих закладів, до яких путівки будуть реалізовуватись з 10 % доплатою:
- КП «ДСОК «Електронік-Рівне»;
- СОК «Джерельце»;
- Профспілкове підпри­ємство-санаторій «Горинь»;
- ДЗО «Агатівка»;
- Дитячий табір «Ровесник»;
- Острозький ДСОК «Корчагінець»;
- Дитячий оздоровчий табір «Експрес»;
- Міжгосподарський сана­торно-оздоровчий комплекс «Берізка».
На отримання путівок мають право батьки дітей шкільного віку, які офіційно праце­влаштовані (в т. ч. наймані працівники приватних підприємців), та фізичні особи-підприємці, які заключили договори добровільного страхування.
Хороший відпочинок - запорука гарного настрою дитини та наступного легкого початку нового навчального року. Спільними зусиллями ми зможемо надати можливість нашим дітям чудово провести літо!
За довідками та додатковою інформацією звертатись безпосередньо до дирекції за адресою: м. Здолбунів, вул. М. Грушевського, 25/300, або за тел.: (03652) 2-24-55, 2-55-38 (Здолбунів), (03654) 3-02-05 (Острог, щочетверга).
Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Comments are now closed for this entry