Десять років немає з нами здолбунівського шахіста Сергія Малахова, і вже сім років поспіль на початку травня проходить турнір його пам’яті.
Цьогоріч перед початком змагань, як і завжди, учасники вшанували пам’ять С. Малахова покладанням квітів на його могилу. Згадали його доброту, безкомпромісність та палку відданість шаховій грі.
Турнір же проходив у формі своєрідного дводенного шахового марафону – 21 учасник зі Здолбунова, Рівного, Острога та Костополя змагалися по колу у швидкі шахи з 15-хвилинним регламентом. Як кажуть, награлися від душі.

З першого туру лідерство захопив Йосип Борзенко. І надалі він вів гру акуратно, врівноважено, впевнено набирав очки і заслужено переміг, набравши 18 очок з 20 можливих. Прекрасний результат! Видно, Йосипу так сподобався Кубок переможця, що він його не хоче випускати з рук і завойовує вже втретє поспіль.
Друге місце з відставанням на 1 очко зайняв учень Малахова, його колишній сусід і організатор змагань Анатолій Кирилюк.
На третьому місці з 16 очками - костопільчанин Ігор Кононець.
За традицією, призери отримали цінні подарунки від обласної федерації шахів (Президент - Володимир Ковальчук) і були нагороджені грамотами Здолбунівської райдержадміністрації.
Олександр ПОПОВ,
суддя змагань.

Comments are now closed for this entry