Одним із напрямків роботи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є забезпечення застрахованих осіб путівками до санаторно-оздоровчих закладів, якими надаються якісні послуги з лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань. При цьому максимально використовуються природні лікувальні ресурси, фізіотерапевтичні методи, а також забезпечуються належні культурно-побутові умови, що дає змогу оздоровити як дорослих, так і дітей.
Протягом року ми отримуємо путівки до санаторіїв з різними напрямками лікування.
Так, у санаторіях «Авангард», «Південь-Курорт-Сервіс», «Укртрансгаз» (Карпати), «Червона калина» оздоровлять вам органи дихання. У «Ім. Пирогова», «Любінь Великий», «Немирів» та «Хмільник» потурбуються про органи опори та руху.
У санаторіях «Київ плюс», «Лісова пісня», «Миргородкурорт», «Моршинкурорт», «Поляна», «Сонячне Закарпаття», «Трускавець» підлікують вам органи травлення. А в санаторіях «Карпати», «Нива» (Бердянськ), «Очаківське об’єднання» запезпечать покращення стану нервової системи та хребта.
Протягом 2013 року за путівками від Фонду покращили здоров’я 369 застрахованих осіб Здолбунівського та Острозького районів, у І кварталі 2014 року - 50. Допомогли у цьому кваліфікований персонал санаторіїв, високоякісне медичне обладнання та сучасні методи лікування.


Хочеться нагадати, що путівка видається застрахованій особі за її основним місцем роботи в період відпустки на підстваві особистої заяви та медичної довідки про необхідність санаторно-курортного лікування (форма № 070/о). Комісія (упов­новажений) із соціального страхування приймає рішення про виділення путівки тій чи іншій особі, визначає розмір часткової доплати (10-20 %) від загальної вартості в залежності від виду путівки).
Термін перебування, профіль лікування, відповідний перелік послуг, а також умови проживання, що входять до вартості, зазначаються на путівці та можуть бути уточнені у відповідального працівника Здолбунівської МВД.
Варто відзначити, що за незаконне використання путівки застрахована особа несе відповідальність згідно з діючим законодавством.
Шановні страхувальники! Ми піклуємося про здоров’я застрахованих осіб та пропонуємо розглянути можливість оздоровлення працівників, які потребують лікування, та врахувати результати розгляду при формуванні заявок для виділення путівок на санатор­но-курортне лікування на 2014 рік. Пам’ятайте! Соціально захищений громадянин - ознака міцної держави!
Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію, звертайтесь: м. Здолбунів, вул. М. Грушевського, 25/300, або за тел.: (03652) 2-55-56, 2-24-55, 2-55-38 (директор); у м. Острог - (03654) 3-02-05 (щочетверга).
Лариса ПРОКОПЧУК,
провідний спеціаліст Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності.

Comments are now closed for this entry