У фермерському господарстві ім. Шевченка налічується 1728 голів великої рогатої худоби. На належному рівні тут поставлена селекційна робота, з увагою ставляться до дійного стада. І ветеринарна служба не пасе задніх. Одне слово, на тваринницьку галузь у ФГ робиться велика ставка. Не обходиться і без аномалій. В цьому році первістка привела теля з п’ятьма ногами. Бичечкові уже півроку. Він хоч і з природженою вадою, але розвивається нормально. Має хороший апетит. Нічим особливим не відрізняється від інших телят. А п’яту ногу тварини працівники ферми називають жартома талісманом. І ця ненормальність аж ніяк не шкодить бичку.
- Скільки я працюю в тваринництві, але такого аномального явища у своїй практиці не зустрічав, - розповідає головний зоотехнік господарства Юрій Матковський. – Спочатку думали оперувати теля, та не наважились…
Теля живе, набирається ваги і сили. Від своїх однолітків відрізняється хіба що тим, що неспокійне та із зайвою ногою, яка теліпається на шиї. Не інакше, як талісман.
Євген Шилан.
На фото: прижилося у стаді теля з п’ятою ногою.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry