Розпочались урочисті заходи з покладання квітів до пам’ятника Кобзарю. Працівники будинку культури разом із учнями та вчителями НВК організували свято «Кобзарева струна». Серед учнів-декламаторів 5-6 класів було визначено переможців, їх нагородили призами. Учасників конкурсу виразного читання теж відзначили подарунками.
Протягом Тижня відбулися також конкурси малюнків, виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва, тематичні класні години, відкриті уроки.
Учні 6 класу під керівниц­твом учителя О. В. Шпичак інсценізували п’єсу С. Васильченка «На перші гулі». Потішили глядачів своєю грою Ольга Тимощук (мати), Юлія Палівода (дочка Олена), В’ячеслав Кальницький (батько) та Сергій Дмитрук (Тиміш).


Цікавим було загальношкільне свято «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», яке організували вчителі української мови та педагог-організатор Л. П. Головай. У заході взяли участь учні 5-9 класів. Особливий успіх у глядачів мала інсценізація «Мені тринадцятий минало». Усі учасники були в українському національному одязі, майстерно читали поезії та виконували ролі. Глядачі аплодували Віталію Царуку, який зіграв роль малого Тараса, Володимиру Лавріновичу за роль дяка, Іринці Лищун за виконання ролі Яринки. Із уст ведучих лунали розповіді про кріпацьке дитинство, юність та вільне життя Кобзаря. Глядачі були у захваті від мелодійного та дуже емоційного виконання пісні «Зоре моя вечірняя» педагогом-органі­затором Людмилою Петрівною Головай.
Завершився Тиждень літературно-музичною композицією «Жіноча доля у творчості Т. Шевченка», яку підготували учні 9 класу на чолі з учителем М. Г. Костюк. Глядачі із задоволенням слухали пісні на слова Т. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «Тополя», «Така її доля».
Ми, Кобзареві нащадки, будемо завжди берегти у своїх серцях той вогник любові до Вітчизни, що запалив поет своїми безсмертними творами.
Олеся ШПИЧАК,
учениця 11 класу,
голова учнівського самоврядування
Ступнівського НВК.
На фото: учасники свята.

Comments are now closed for this entry