Наприкінці березня в районній бібліотеці для дітей та юнацтва в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулася презентація альманаху “Під сузір’ям “Зорецвіту” літстудії районного центру творчості дітей та юнацтва. На представлення проекту завітали учні 9-х класів ЗОШ № 5 та 10-х класів ЗОШ № 1. Вступним словом презентацію розпочала провідний бібліотекар О. М. Вальчук.
Нинішній рік по-особ­ливому знаменний для нашої держави і всіх нас - ми відзначаємо 200-річний ювілей Т. Г. Шевченка. Тому і наш захід був присвячений життю і творчості Кобзаря. Ведучі - Анна Баранець та Тетяна Гаврилюк - розповіли присутнім про величний подвиг видатного сина українського народу.


До участі у проекті долучилися як нинішні обдаровані вихованці, так і випускники літстудії, зокрема Анна Юрчук та Світлана Гірняк. Вони ознайомили присутніх зі своїми поетичними збірками та продекламували власні твори.
Альманах складався з кількох розділів, в ході представлення яких виступили Анна Ціцюра, Мирослава Година, Наталія Остапчук, Марія Капітула та Марія Солтис. Найяскравішими з розділів були “Родзинки “Зорецвіту” та “Авторська пісня”.
Ознайомлення з творчим доробком вихованців студії гармонійно перепліталося з концертною програмою. В ході неї учасники заходу мог­ли оцінити не тільки твори, а й здібності у декламуванні віршів та виконанні пісень, сценічну майстерність їх авторів - Марії Парфенюк, Анни Лічутіної, Ольги Ременюк, Тетяни Шапіренко, Юлії Кравчук.
Упродовж заходу час від часу брав слово керівник студії Ю. Р. Бржечко. Він зокрема зауважив, що нині Українська держава переживає нелегкі часи, наголосив на історичній місії Майдану та особливій ролі на тлі сучасних подій ювілею Т. Г. Шевченка.
Як символ незламності українців наприкінці зустрічі прозвучала пісня активіста Майдану С. Вакарчука “Я не здамся без бою”. Виконав її бардівський гурт “Зорецвіту”, а підхопили усі присутні у залі.
Прес-центр літстудії “Зорецвіт”.

Comments are now closed for this entry